Teksti Origjinal

Sonte nata eshte e jona
Shperthejm pak nga pak
Deri ne oret e vona do e djegim flak 2x

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x

Nuk e ndalim nuk e ndalim
Sa ja kemi nis
Me e mira je e lalit
Ty te kam si shpirt

Ref..
Sonte je lali im Se ti je vetem per mu
Sonte je lali im ti e din sa shum te dua 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020