Teksti Origjinal

2x
Falja zemren djalit
O moj zane e malit
Zemren zemren

Ti je fytyra që shoh çdo mëngjes
Çdoher mendoj si met bo me qesh
Ti e ke çelsin se si zemren me dry
Ti ke dashni
Nuk ka se ska si ty

2x
Nese ti gabon un di met fal
Sa her ti mshe me len pa fjal

2x
Falja zemren djalit
O moj zane e malit
Zemren zemren

Un jam me ty edhe kur nuk je
Kur jam n udhkryq me ty zgjidhje gjej
Me mbush me frym dashnia qe percjell
Kur jam me ty fryma jo nuk ndjej

2x
Nese ti gabon un di met fal
Sa her ti mshe me len pa fjal

4x
Falja zemren djalit
O moj zane e malit
Zemren zemren

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020