Teksti Origjinal

[Sa bukur kur ndihesh e dashuruar.
Duket sikur çdo gje kercen rreth teje.
(Ay ay ay ay ay)
Dhe une tani dua te shijoj...
(kerce me mua)
kercimin e dashurise sime]

REF.:
Ay ay ay ay ay
kerce me mua ti me aq sa di
Ay ay ay ay ay
s'je balerin, por je dashuri
Ay ay ay ay ay
sa emocion kur ti me prek
Ay ay ay ay ay
si heren e pare
gjithmone i njejte

Me lejo te t'them
(Me lejo te t'them)
Edhe sot dukesh bukur si gjithmone
Me ler te te them
(Me ler te te them)
S'kam me dilema
Jo s'kam me dilema
Ne syte e mi (Ne syte e mi)
Je vetem ti, s'ka tjeter njeri
Je çfare dua (Je çfare dua)
Ti fort me mbaj, ty fort te mbaj

Baby no Ay ay
Dua çdo mengjes me ty te me gjeje
Dua t'motivoj, dua te te ushqej
Dua te them: "Forca zemer ti ia del!"
Me ty me ke
Falem ti shpirt nese flas shume
Dua ta kuptosh se pa ty nuk mund
Perqafome fort e mos me lesho
Ne kete melodi ti me shoqero

REF.:
Ay ay ay ay ay
kerce me mua ti me aq sa di
Ay ay ay ay ay
s’je balerin, por je dashuri
Ay ay ay ay ay
sa emocion kur ti me prek
Ay ay ay ay ay
si heren e pare
gjithmone i njejte

2x
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay

I love u baby
Ne çdo kohe, ne çdo stine
Ne çdo puthje, deri ne te fundit sfide
Ne çdo sekonde jetë qe une kam
E jotja jam

Dua te shijoj une me ty çdo dite
Sa here ikim larg
Sa here rrim ne shtepi
Dua dhe te luaj
Te gezoj si femije
Dua te kem prane sa here qaj per çdo film

Veç 1 milimeter larg buzeve me rri
Me lexon me fryme
Po shikoj mrekulli
Syte e mi shkelqejne
Dhe arsyeja je ti
S'dua te mbaroje
Replay perseri

Ay ay ay ay

REF.:
Ay ay ay ay ay
kerce me mua ti me aq sa di
Ay ay ay ay ay
s'je balerin, por je dashuri
Ay ay ay ay ay
sa emocion kur ti me prek
Ay ay ay ay ay
si heren e pare
gjithmone i njejte

Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay
Ay ay ay ay ay

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020