Teksti Origjinal

2x
Si gjethet ne pranver
qe nuk dojn me ra
ashtu zemra ime
prej teje s'do me u nda

REF. 2x:
Me ike ne erresire
nje fjal pa me than
me ke lan te vetem
si femi pa nan

2x
Gjithkush me pas than
s'i kisha besu
se ti ke mem lan
te vetem me jetu

REF. 2x:
Me ike ne erresire
nje fjal pa me than
me ke lan te vetem
si femi pa nan

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020