Teksti Origjinal

Xhamadani vija vija
E osht Kosova e osht Shqipnia
Rre si zemer qiftelia
o sa e madhe o Shqipnia
2x

...
...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020