Teksti Origjinal

E ndezi nje tresh e djegi si cash mjetin e kam shpejt iki sikur flash thirrem Superman nuk je per mu man Kam shetit cdo ven e ti nuk din sen po boj pare pare pare pare pare pare kta shiten rrepera po knojne per valle apo keni halle a menjen e madhe menojne qe jane Drake kuku moj none rrethin e kom te fort thirrem alkatraz me shoki so gur thirrem alkatraz ka me met legjend thirrem alkatarz e ti jepi gaz jepi jepi gaz tymin e bardhe po dhezim ganxhat mjetin e zi sa veshim maskat kta qe po shajne po bohen fansa all my shqipez cepa cepa cepa ganxha alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bass
alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bass
Tu e pi cdo dite mjale si cdo vit du me e marr nje sllif qe spo di me u fik e Kam nje bit qe mi qet aftesit me muzik du me nzon dhip e me dhipa jam rrit
Per ty zdu me dit as ti per mu zdin kurva me tha ke pi i thash me mos rrin
Tripin e kam trim nuk eshte lule blin po ta djeg mushkrin si me pi rakin bitin e nezi sikur lojen mesi topin e arte se du nese nuk eci kur ti je tu fjet kojshit i djegi nese bohet fjale per lek ty shpirtin ta djegi rrethin e kam te forte thirrem alkatarz me shoki si gur thirrem alkatraz ka me met legjend thirrem alkatarz e ti jepi gaz jepi jepi gaz tymin e bardhe po dhezim ganxhat mjetin e zi sa veshim maskat kta qe po shajne po bohen fansa all my shqipez cepa cepa cepa ganxha
alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bassalkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz alkatraz te mylli si ne qeli dhe te myti me bit edhe bass

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021