Teksti Origjinal

aaa aaa aaa

Me ndjenja po loz
Si me kon ne bixhoz
All in cdo nate
A thu a ki mem lan ne harres
A kem mu pa prap
Kadal kadale
Kadal kadale
Hajde knej ngattt
Pse nuk ma fale
Pse nuk ma fale
Ti edhe nje nateee

Si bugatti mami je
mami je boom boom bomba
E po ta them un je super je super sa
po shkojnaaa

si bugatti mami je
mami je boom boom bomba
Po ta them un je super je super sa
po shkojna

aaaa sa po shkojna aaaa

Alo alo qka po bon rrushi
a tkom than shtuneve mos um rri shpi
e di qe tkan ndodh do sene je merzit
amoo pa ty nuk po muj me chillit

bonu gati bonu gati shpejt si
bugatti hajm sushi pijm sake
bojna nagasaki

bonu gati bonu gati
shkrepi aparati
une jom gjiko kta nuk
i njoh po neve njeh pronari

e kur vi osht party party party
mami po shkelqen si
ari ari ari
zemeren ta kisha hanger krudo
je kam rrzon si majlinda n’judo

si bugatti mami je
mami je boom boom bomba
E po ta them un je super je super sa
po shkojnaaa

si bugatti mami je
mami je boom boom bomba
Se po ta them un je super je super sa
po shkojnaaa

wum wum Kawasaki
a ma ngra wum wum Kawasaki
o bugatti wum wum Kawasaki
a ma gran a ma gran
o bugatti

Nani nani nani nani nani mami je je mami je
Nani nani nani nani nani mami je je mami je

baby omg omg baby
qysh pi grah qysh pi grah pa leje
omg you drive me crazy,crazy

si bugatti mami je
mami je boom boom bomba
E po ta them un je super je super sa
po shkojnaaa

si bugatti mami je
mami je boom boom bomba
Se po ta them un je super je super sa
po shkojnaaa

wum wum Kawasaki
a ma krahun wum wum Kawasaki
no bugatti wum wum Kawasaki
a ma gra a ma gra
No bugatti

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021