Teksti Origjinal

zemra e din ku ka dashni
ajo po rreh vetm per ty
zemra e n'djen ajo nuk rren
gjithmone per ty e ka nje vend

ref 2x
ma e mira per mat mirin
qift i lumtur po na thirrin
aty ku ka dashuri
dy zemra i banem ni

II
zemra e njeh o dashurin
po e run ni vend per ty
shih me zemer jo me sy
ki me pa vec dashuri

REF 4x
ma e mira per mat mirin
qift i lumtur po na thirrin
aty ku ka dashuri
dy zemra i banem ni

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021