Teksti Origjinal

krejt vi une kom qka ti nuk ki nuk um vyn mu pes gji
jeten e kom energji ti je falllc e di nuk um vyn me ni se kto sene qe pi bani shum nalt kolumbi
krejt vi une kom qka ti nuk ki nuk um vyn mu pes gji
jeten e kom energji ti je falllc e di nuk un vyn me ni se kto sene qe pi bani shum nalt kolumbi
krejt e dini qysh o puna kur i nini senet tona asnja prej juve nuk bani uawwww uawww
mbylle gojen me sapuna more quna goja jote nuk ka mae shku larg nes ebash po do mujna mu ni apet ti me nizet une fer sert sert qkyre nese nuk o dert live en koncert hajt dek kasttron nuk e ke ni levellin mat trent haaaa je ba marak ti mem pa sulltan me shtat a tet gra masi ti po di qa hamamin nuk je ka i gra qe nuk kcyt per kta repera qe asniher si kom sha ama mu nuk um vun as krahi jot as dosti jot se jo mshum fort
ti je i qart ama per veq spot pshtyva mikrofonin si thmi more dost...
kto karriera tdeshtume ti zhduki si pluhni per hune provo so per ket far pune rune mamir veten edhe shune lune mamir gjynahin se me ba met kap para vetit sum intereson kush e ka fajin nuk jena na dy dosta prej kur ta pash ubne inatin qije qije nanen se ma nuk ta kom un hatrin kan inati ton kur ma pan kapacitetin ama mu nuk po manin se secilli dost e ka tvetin veq niher shoma bitin tnjotoj une me lezetin kom rrespekt un per teton hala pa e vlersu talentin talentin kastro ta qon najer kejt eventin ekom une elementin me ta qu najer edhe gazmendin ffamiljar qa pom takon po du me marr qata hala pa ta qel varr marre marre more i vram egoista pej kur jeni nis te pista fallc toplista hasta lavista pare e revista kejt analista kastro terror per kta qipsa

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020