Teksti Origjinal

Ku ke ti dje? (2x)
M tha qe nuk kom dal
M tha qe une s kom me dal
Shoqet t kan pa ty
Hey shoqet t kan pa ty
M thirren n telefon
mem kallxu qe t kan pa ty
Me dikon tjeter (2x)
No no kshu nuk bon (2x)

Nuk kom ide tash un ca me bo
A me t lon a mos me t lon (2x)

Ke menu qe bashk na jena
S paske dit ti c ka osht vlera
Krejt qka i fole ti i mor era
E tash ik ti shko me tjera
Lej lojnat lej lojnat lej lojnat (3x)

Nuk kom ide tash un ca me bo
A me t lon a mos me t lon (2x)

N venin e njejt mos e bjer mo
Oh no no no (2x)

Nalu ti nalu ti nalu (2x)
Menove qe ta fali
S osht gabim i pari
Nalu ti nalu ti nalu (2x)
Menove qe ta fali
S osht gabim i pari

Nuk kom ide tash un ca me bo
A me t lon a mos me t lon (4x)

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021