Teksti Origjinal

Verse 1

Im not a rich boy,
Jeten di ta shijoj
Vizionet ne kok i qelloj
Dhe kto qe ishin rich tash xhelozojn

Paren tu njek si me police man
Suksesi vjen vet tu na njek si i cmen
Nlevizje perdit sna shef me 1 ven
Ahh kjo jeta gjithkujt i pelqen

Do goca i ngjoj i ngjoj teksa folin
Me mu dun dicka dicka ta provoin
Femna so hot provokime lcojn
I veshun krejt Nike dhe me tjerat se ndrroj

Lart e me lart tu kalu nivele
Muzika po mboka me pas plot sene
Pare edhe goca bjondje kacurrele
Nike dhe diamntq nqafen teme

Chorus

Dikur nuk kisha cdo dit i shtova
Aha tash me miliona
I bona krejt ca desha sot i mora
Tash jam i vesh me NIKE PULLOVER

Verse 2

Ti ke hate vec jepi fol
Don tjesh nvenin tim mke si idol
Un sdesha sukses dhe pse vet u korr
Paret vin vet sikur kerret noborr

Hapen shampanjat kur ne vim mrena
Folim ralitet e jo per rrena
Ti i don ne i kena kto femna
Ajo qe don me shum ajo po bon skena

Twerk twerk baby
Hmm ta prek belin
Lala me NIKE shkelqej
Ket jet e doja tash e kemi

Op la la op la la
Tgjitha po vin vec te na
Femna jote po qan
Per neve sot ty ka me tlon

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020