Teksti Origjinal

Ma ke synin si filgjan
Edhe vetllen si gajtan

A e din qe luj per ty
Ti kam ngul une ata sy,
ata syt e tu te zi
me dashni, me dashni
krejt zemren ty ta ha,
pa ty sdi qka me ba,
ekxtrem un kam dashni
per ty, per ty

REF.:
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
lumi un per ty
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
vdeksha un per ty

Gabimisht me m'than qe m'don
seriozisht zemra pranon
Hajt gabo per hater tem
shpirti jem, shpirti jem
Si filgjan synin ma ki
si gajtan vetllat permi
a u djegsha un per ty
per ty, per ty

REF.:
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
lumi un per ty
Ma ke synin si filgjan
edhe vetllen si gajtan
hajde hajde syno oj zi
vdeksha un per ty

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020