Teksti Origjinal

Haha - One time
Noizy
Kaniher sdi as vet se nga tia nisi love
Buzqeshja jote got me falling to that crazy love
Prej shikimit t'pare e deri n'shikimin e fundit
Prej takimit t'pare e deri n'takimin e fundit

Nuk shihna per cdo dite
Po kjo nuk ka rendsi
se kena ndjenjat e forta
qe ne e qujm dashni
I'm a busy man
ajo kete mire e din
Mallin qe e kena
vec na shtohet dite per dite

Edhe perlahna
se jena te dy kokeforte
Po eshte e kot se
pa njeri tjetrin srrijm dot
jena t'lind per njeni tjetrin
the vdesim per njoni tjetrin
She's my ride or die chick
sma ndin mu ca thot mileti

m'vjen per t'qesh kur idhnohet
m'thot mos ti afrohem
shtrihet ne krevat
dhe kerkon qe ti largohem
eshte stil i vjeter
por nje nga stilet me t'mira
kshtu qe shtrihem mrapa saj
dhe filloj e marr me t'mira

Like - Hey
What you crying about?
You should see her face change
When I'm pulling it out
I'm like
Huh, what you gonna do now?
Kur jam krejt siper teje
dhe kerkush sun em ndal

ref.
Nje sekret i bukur
Je ti dhe nje kukull
Qe me ben te lumtur
Kur te shoh po hupem 2x

Ti nuk me kuptove
Ishte thjesht nje ceshtje seksi

Ti nuk me kuptove
Ishte thjesht nje ceshtje seksi
Ti m'pelqeve une t'pelqeva
dhe aty u hap oreksi
Por
Ndjenjat ngadal behen kodra behen male
Dhe nje dite te bukur zgjohesh
vetem malli te ka marr
nese malli te ka marr
let this big boy come through

kur e perqafoj
ju e dini durt ku ia kom vu
she loves it, she loves it
m'don ti, e don ti
ta jap ty gjithmone ty
se vetem ti e bon sick
Bad gyal
Biles dhe femen me nivele
biznese,makina, dhe shpia ne bregdete

E don ti nji bad boy
qe din me tbo per vete
qe nonstop do ta dhuroj
nje buzqeshje
sjam shume romantik
se ashtu na boni jeta
jam unik,pak nevrik
por kto dihen tash jan t'vjetra
qendrimin sikur diva
sa dallon mes shoqesh

e sheh qe po e shoh
ajo e din ca po mendoj

Tash

ref.
Nje sekret i bukur
Je ti dhe nje kukull
Qe me ben te lumtur
Kur te shoh po hupem 2x

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020