Teksti Origjinal

Ne tan boten kam kerku
Nje qik gjeta per mu
Syt e tu kur i shikova
Menjeher u dashurova

REF.:
Thirem Thirem zemer
E vetmja femer
Ti ne zemren time
Moj princesh princesha ime

Te dua loqk pa mas
Per mua je ilaq
Te Shikoj n'sy e te Thom
Te dua pergjithmon

REF.:
Thirem Thirem zemer
E vetmja femer
Ti ne zemren time
Moj princesh princesha ime

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020