Teksti Origjinal

Ta fala jeten me dashni
Ta fala zemren me gjith shpirt
Per ty mendoj, nate e dit...
Nate e dit..
Per ty o SHPIRTI IM...
Per ty o SHPIRTI IM...
Ma ke marr zemren...
N'kontaktin e par
A m'bohesh ti femer...
Amo jo per 1 nate...
Qysh e ki qat emer?!
Moj e amel si mjalt!
Per ty e kom 1 zemer...
Hajde merre, lej fjalt!
Me ty du mi prek krejt majet
Nga ty um heken mu galjet!
Jo, si kom zemer un fajet!
PSE T'DU?! Pse T'DU

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020