Teksti Origjinal

Yo Torch
They ain't gon' like me after this one

Ata kane reggaeton keta Don Phenom-i
Jom mbreti i ketij froni, s'di pse po m'imitoni
Rri me tipa t'rond, tipa me pistola
Derdhim Perignon, po pime Whiskey Cola, hah
Jo per pak fame ti mu kape raki
Po moti ju kem than mos t'vjen inati (inati)
Kalle kalle mamacita, kce pa komplekse
Kalli femnat e tjera, kallzoji se kush o' ma seksi (huh)
Na kena fuqi, t'pergjakte i kam shqipet
Tu shumzu cash, flow flow i kalipsi
Kaliber i nalt, kejt keta t'tjeret i perziti
Kishe ti lshon kunxh une jeten ta gerditi
Perandor i krejteve, koleget i shoh si skllaver
Edhe pash ni lek n'tapet, apet ju jeni t'varfer
Pervec njerzve t'mi kerkon nuk e du afer
Pervec njerzve t'mi kerkon nuk e du n'skuader

[REF.:]
Tu sei cavaliero, ritengero
Kejt o kilo kilo bohen ne euro
Une jom bandolero, bandolero
Bando-bandolero
Hmm, cavaliero ritengero
Kejt o kilo kilo bohen ne euro
Une jom bandolero, bandolero
Bando-bandolero

Don Phizzy me do sene nduksa
I kom G-jat me tattoo-ja sikur Jakuza
M'ngoni o baksuza o varikarsa
Jom i m'lut krejt n'ar sikur Ali Pasha (Pasha)
I kom do ushtar qe po m'rrin si bodyguard-a
Eci edhe vet tash e dine krejt estrada
Kur po vina n'club 20 shishet vijne te skuadra
Kur po vina n'club 20 dhipa vijne te nacat
Se jom mbret keta s'kane qejf me pranu hiq
Po s'ka det se une gjith' e kom ni new bi**h
Gjith' bojna lek, gjith' jena fresh, fresh
Kerri shum i dhez, gjith' kena cash, cash
Do loqka ausllanderka po m'vin te dera
Po kane qejf qela me mjekrra e s'kane frajera
Po ma bojne ku ke ma heret ti se mbaroi vera
Une i thashe: O' radha jote loqk se kesh me tjera, huh

[REF.:]
Tu sei cavaliero, ritengero
Kejt o kilo kilo bohen ne euro
Une jom bandolero, bandolero
Bando-bandolero
Hmm, cavaliero ritengero
Kejt o kilo kilo bohen ne euro
Une jom bandolero, bandolero
Bando-bandolero

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020