Teksti Origjinal

Ani mori nuse, ani qaf gastare
Ani mori nuse, ani qaf gastare

Ani a don rruze,ani a don pare
Ani a don rruze,ani a don pare

As nuk dua rruze as nuk dua pare
As nuk dua rruze as nuk dua pare

Une e dua burrin, baca me cigare
Une e dua burrin, baca me cigare

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020