Teksti Origjinal

Me shetit morra Krajen me shetit bukurit me i shiju Krejt bukurit pra me pa bukurit qi i ka fal mot mas moti brez pas brezi I rash ostros rreth e reth i rash ostrosit

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020