Teksti Origjinal

Erdh dita na mu pa
Me gjith zemer po shprehna
Besom veq per ty
Un cdo nat po dehna
Ti per mu je si gjaku n'vena
Per ty i jap tonat
E ti fali cKa kom mrena

REF:

Je kon princesh t'kom rrit
E tash je bo e madhe
Je bo mbretneshh
Spo ki marre
Lakmon n'pare
Se di vet!
Ape sheh
Qe ke dal fare
Hajrin sta pash u vrava ashiqare

Zemra e ligsht, Zemra e dobt
Po ndarjen nuk po mun me perbi dot
T'zezat e tua qe m'kan bo mume lot
E t'mirat e mia qe i kam bo kot


REF:
Je kon princesh t'kom rrit
E tash je bo e madhe
Je bo mbretneshh
Spo ki marre
Lakmon n'pare
Se di vet!
Ape sheh
Qe ke dal fare
Hajrin sta pash u vrava ashiqare

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020