Teksti Origjinal

Kte nate,ti frymen ma ndale
se di ku ti gjej une fjalet
sa te doja ty,Zoti e di
ah sa me lendoi
i fundit takim.

REFRENI
Vec n fotografi,po cmallem me ty
zemren ta kam fal,e ti zemren ma ke thy (x2)

Pa ty,po jetoj u vetem
dashni ato fjale ku mbeten
e ku je tani,jo nuk e di
me shume se vetes te besoja ty.

REFRENI
Vec n fotografi,po cmallem me ty
zemren ta kam fal,e ti zemren ma ke thy(x3).

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021