Teksti Origjinal

...
...
E kam 1 zemër qe gjoksi mezi ma mban
E kam 1 femër t omel qe shum ma han
Sme rruhet kari per askond a kupton
Kam cuna ne 4 an qe qendrojn si veteran
...
...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021