Teksti Origjinal

Jo ti ske faj, Po kam faj in
Zemren ti ma morre smundem me durru

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen

Hajde loqk me mu,Jeten me kalu
Nuk Po muj pa ty un mu rahatu

REF. x2:
Ku je ti moj shpirt qe ma dhe mu besën,
Me ke than Te dua eh Ta boj martesen

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021