Teksti Origjinal

Me lendove ti
Sme besove asnjeher
Ndaj tash vetem rri
E meriton ti vetmin

Strofa 2

Ndoshta vetem jam
Por nuk rri me qe te pres.
Tash e kam kuptu
Qe ti tradhtin e pake ves

Refreni 2 here

Me mbeti lulja e kujtimit
Deshperimit
Ti tradhar qe me ke vrar
Si ta boni zemra
Qe e fike
Ndjenjen qe ishte zjarr

Strofa 3

T'paskam pas armik
Per at zot se paskam dit
Thell ne shpritin tim
Gjeta shpetim nga ti

Ndoshta vetem jam
Por nuk rri me qe te pres
Tash e kam kuptu
Qe tradhtin e paske ves

Rrefreni 2 Here

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021