Teksti Origjinal

Ref:
indian voice...

Verse 1:
Ahh syt e bukur magji
Jasht ishe engjell po mrena se di
harrova shoqnin perqafova vetmin
drit e bukur ti me fute ne errsin
e sinqert vec me raste
i ke prish shum caste
dashni e madhe sa dot ti nuk e mbajte
e ftyra jote vrehej sa her nuk kisha pare

Ke dasht me ik ik ik ik
Telin ti ma ke fik fik fik fik
hajd se bohet ma mir tash e gjeta qetsin
muhabetit i vuk pik pik pik pik

sjena pa ka koh se ja lam rastit
e cka e ngritem bashk ja besum fatit
me kan je nuk ja thu asnjanit
po mshikon permes snapchatit

Ref:
indian voice...

Verse 2:
Ahh ora shkon ndrron koha
ondrrat qe i kisha i harrova
ndalova se jeta ka sprova
e di qe bona mir qe dola e tnalova
tash po ankohesh se ai ka teka
naten e kalon neper diskoteka
i ke kap mesazhe me tjera
e me ke ishte mberm po e dallon nga era

Nuk je si me para
Veten po e len mbrapa
po funksionon karma karma
ishe lule si ne perralla
petalet tu than
veten e ke len mbas dore dore
e bukur si lule bore bore
ondrrat ti mi more i hodhe
e tash e more cka e meritove

Ref :
indian voice...

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020