Teksti Origjinal

hehe kejt qa du me pa me pas o check check
hehe smun me pas nafak nese sje badreq
hehe spe di qka je tu thon se spot mar vesh
hehe un baj borgje sa ju rrini trap trap
vi vet e keshi hehe, hehe haha edhe hihi
i thash me veti merre, maje fal e kiki
i thash spo du dashni, dashni kiki un veq e shti shti
busy o mobili sa per lek po ma bon nimi

so rap qajo qe pe boni ju pe kopjoni keq
e di qe tinza m'gon m'ki idoll po mos e mshef
sa her dal pi banese hymja bohet koncert
asnjoni prej juve so ma i vecant (nah)
se di pse po han perdit, s'je qaj qe po thu je ti
e kon dit qe je bi**h po se kom dit qe s'ka ma bi**h
mbreti n'qytet jom edhe njo, njo i vetmi une jom
e di qe jom me 20 qaq ki b*** hajde dil testojm
dil testojm edhe kqyre vet kush k*** jom
jom lodh qe 3 vjet ju folni n'mikrofon
s'kom mu nal deri t'mrri mi bo 1 billion
ju krejt mu pom dokni t'njejt shabllon o shabllona

hehe kejt qa du me pa me pas o check check
hehe smun me pas nafak nese sje badreq
hehe spe di qka je tu thon se spot mar vesh
hehe un baj borgje sa ju rrini trap trap
vi vet e keshi hehe, hehe haha edhe hihi
i thash me veti merre, maje fal e kiki
i thash spo du dashni, dashni kiki un veq e shti shti
busy o mobili sa per lek po ma bon nimi

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021