Teksti Origjinal

LU-CRY

#1
Jom kon nxon tu bo pare
Vec me thy rakin
E din qe mu bo bashk krejt
Mu vet sum nalin
Ska ma pidh none se un
Sa tum mrreh damari
Jam gjith edhe nqytet
E di qe folin po spo dalin
I was wilding
Jungle Esocadin
Un jom papi
Sir of all papi
E din krejt jeah
Qe jom vet qytet
Msoni djemt e babes
Fakultet sjeni per trap
In an a block
Po kapen kta
In an a block
Kercen a shot
Lujti lujti lujti
Fero lujti lujti
Jeta jem o movie
Movie movie movie
E puci puci puci (muah)
Se u prish kauqi
E truqi truqi truqi (HA)
Mu pom trrashet truqi
O fruti fruti fruti
Krejt cka ju pe boni
A uji uji uji
Krejt cka ju pe folni

Ref:
Gucci gucci gucci
Gang se bon asnjonin
E llui llui llui
N trap sju qon anjonin
E mushi mushi mushi
Perplot telefonin
Ju shuki shuki shuki
Se m ju dhez spo duroni

E gucci gucci gucci
Gang sju bon asnjonin
E llui llui llui
N trap sju qon asnjonin
E mushi mushi mushi
Perplot telefonin
Ju shuki shuki shuki
Se mju dhez spo duroni

#2
Wisse
Edhe fero krejt crazy
Dissee
Sa her senet qe i qesim
E deshi e veshi deshi
Se osht cika jem
E cash-i e cash-i mkeshi
Mtha qe o ka vjen
CoCo crack crack
Crack crack crack
CoCo crack crack
Crack crack crack
Hoes get checkted
Accept 'em
I felt bad that
Ti sun po mer sen
Shoki qysh spe sheh qe je tu kopju keq
Nqytetin tem smun me represent
Se kurrkush stnjeh
Qysh spe sheh
Koqen tem po tkaperce
Qysh spe le
Pa u kap nkar asnjiher

Ref:
Gucci gucci gucci
Gang sju bon asnjonin
E llui llui llui
N trap sju qon asnjonin
E mushi mushi mushi
Perplot telefonin
Ju shuki shuki shuki
Se mju dhez spo duroni

E gucci gucci gucci
Gang sju bon asnjonin
E llui llui llui
N trap sju qon asnjoni
E mushi mushi mushi
Perplot telefonin
Ju shuki shuki shuki
Se mju dhez spo duroni

We be on it
We be on it
We be on it

We be on it
We be on it
We be on it

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021