Teksti Origjinal

Ref:
Jom en xhiro bingo
Se po cingron
Po vjen kilo kilo
Vec ma mir o
Jom en xhiro bingo
Se po cingron
Po vjen kilo kilo
Vec ma mir o

Telebingo bingo
Po po bingo bingo
Po vjen kilo kilo
Po po vjen te na
Ik ik ciu ciu
Mos bo ciu ciu
Se bon piu piu
Nese vjen te na

#1
Kamje xhiro xhiro
Tripa ti dho ti dho
Tripa ti dho ti dho
Po apet sjan si na
Kamje xhiro xhiro
Tripa ti dho ti dho
Yea iam the f**kin goat
Qesu sene smuj me bo (qesu sene smuj me bo)
Per qet karin qe u bon ata (per qet karin qe u bon ata)
E rroki gerxhin ngoj spo muj me fol (spo muj me fol)
E kam si temen shoku sbon me fol (he )
Brr brr yea I feel like Gucci Mane (brrrrrr)
Dont frrr ta bllokoj qytetin krejt (haha)
Right there ajo lujti se po mshe (hehe)
Frr frr stili juve o stili jem (hehe)

Ref:
Jom en xhiro bingo
Se po cingron
Po vjen kilo kilo
Vec ma mir o
Jom en xhiro bingo
Se po cingron
Po vjen kilo kilo
Vec ma mir o

Telebingo bingo
Po po bingo bingo
Po vjen kilo kilo
Po po vjen te na
Ik ik ciu ciu
Mos bo ciu ciu
Se bon piu piu
Nese vjen te na

#2
Tash jam nberlin pe din
Kerrin benzin ti blin
Un luj koqe se din
Ju jap fore ska shptim
Naten naksion en fitim
Ti nuk ki bole per krim
Sdi ku po she krahasim
Sdi qysh hala spo mer msim
Das ist berlin berlin
---/
Das ist berlin berlin
Bratan bratan was passied
Das ist berlin berlin
---/
Das ist berlin berlin
Bratan bratan was passied

I dont believed qe egziston naj cik
Qe un sun e iqi
I don believed
Qe ki me shum shok nspot se un nqeli bi**h

Ref:
Jom en xhiro bingo
Se po cingron
Po vjen kilo kilo
Vec ma mir o
Jom en xhiro bingo
Se po cingron
Po vjen kilo kilo
Vec ma mir o

Telebingo bingo
Po po bingo bingo
Po vjen kilo kilo
Po po vjen te na
Ik ik ciu ciu
Mos bo ciu ciu
Se bon piu piu
Nese vjen te na

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021