Teksti Origjinal

Kokaaa

[Hook]
Ha mut s'po ni, kom shti killa Turshi
Jom tu cill me Bentley, fansi po don Selfie
Un kom killa nder kom, ajo koka both gjon
Njo e marr ngjitna n'han, Lame-at ktu nuk na gjojn
Ha mut s'po ni, kom shti killa Turshi
Jom tu cill me Bentley, fansi po don Selfie
Un kom killa nder kom, ajo koka both gjon
Njo e marr ngjitna n'han, Lame-at ktu nuk na gjojn

Kokaaa

[Verse]
Nizet hapa jon n'kese, t'kalterta m'kan bo tetshe
Afer meje ni dhetshe, po don Nut si qeshme
Diadora t'veshme, paret n'llastik t'ngjeshme
Ajo kesh me ai kesh me at berllog [garbage]
Trap house si Karantin, ajo ftyren me Maybelline
Torba e fryme o n'tushkabin, krejt me dor s'nzo bes n'maqin
N'Black Benz po cillna, Gosha... firma
Dy klipe si n'filma, Top Gun Van Kilmer
Zot t'lutem falna, veq t'bardhkat majna
Jeta e omel si Punjab, ajo po don veq Ganja

[Hook]
Ha mut s'po ni, kom shti killa Turshi
Jom tu cill me Bentley, fansi po don Selfie
Un kom killa nder kom, ajo koka both gjon
Njo e marr ngjitna n'han, Lame-at ktu nuk na gjojn
Ha mut s'po ni, kom shti killa Turshi
Jom tu cill me Bentley, fansi po don Selfie
Un kom killa nder kom, ajo koka both gjon
Njo e marr ngjitna n'han, Lame-at ktu nuk na gjojn

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021