Teksti Origjinal

maj lot se pe shoh qe je permall
zemra tu ka kall a thu
qa u bo me kit ddjal
dikur ke ngat teje
ke 1 jet shune gzushme
shum keq e ni vetin kur i menoj do sene
a shoqnia e gabushme a un spasna pas mene
m'hupi buzqeshja e pranveres e hupi besimi nvetveti
i hupa kejta per me jetu 1 jet si mret

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021