Teksti Origjinal

Me kon me ty shpinen shum ma kan kthy
Se kom prit qe ma kthen edhe ti
Skom besu ndashni der kur tkam pa ty
Rrej nese thom qe sdu me tpa me sy (x2)

Se ti ma theve zemren

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021