Teksti Origjinal

A NUSE NUSE, ÇKA POT PRET
PREJ SOT SKI, ME PAS ASPAK LEHT

DUHET SAJGI ME BO, KAFE E ÇAJ PA NDAL
E FJAL PREJ GOJES, MOS MET DAL 2x

O BUKUROSH BUKUROSHI JEM
VET DY FJAL O SHPIRT, PO TI THEM

TY GJITHIMON KE THAN
KUR VJEN TE NA, TE NA
O KI MEU KNAÇ, TUJ BO SEFA 2x

Refreni 2x:
DERA HUJ OJ NUSE
GJITH E ROND U KON
NUK O SI KE BABI JOT
SI KE LOÇKA NON

A NUSE NUSE, MOJ E SHKRET
NJË DITË E BARDH, PËR TY SKA ME U GJET

DUHET SABAH MEU ÇU, ME LA E ME PASTRU
E DREKEN ME GATU 2x

O SIMPATIK, SIMPATIKU JEM
PSE FJALET E PLANIN, PO MA KTHEN

TY EDIN SHUM MIR, SHPI I KAM 7 VLLAZNI
PËR MOTER E BOJN, SHKRUM E HI 2x

Refreni 2x:
DERA HUJ OJ NUSE
GJITH E ROND U KON
NUK O SI KE BABI JOT
SI KE LOÇKA NON

O PAK SHAKA PAK HAJGARE
MAT MIRAT NBOT
JAN NUSET SHQIPTARE
PAK SHAKA PAK HAJGARE
MOS NA LASHT ZOTI
PA NUSET SHQIPTARE
PA NUSET SHQIPTARE

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2021