Teksti Origjinal

Ref 1

Mos u shiT mangGup kur je gllup s'jom vett jo nuk jom vet vi me 20 vet n'dash vi edhe n'deT apett ti shitesh mangup unë vi ta boj trupin krrap krrup ti je shum i dobtt unë jom ai qi ta terrav atuhen ata shokt e tu svin kta t'mit vin kur duhett edhe vin ku duhen po po ku duhenn jenaa mangGupaat e qytetit kerkush sguxon mu shty me neve se i fryn mas krejtveee

Ref 2

Thirrna n'telefon vinaa atu ku krejt mahallen n'kam ta qojm
Rrehum kacafytum me thika me boksa apet na jenaa bousaa bbbbosua aaa kur dush kur t'qohet dalim edhe rrehum e rrehum
Po na prap jena shum pak po me ata pak jau bajnaa krrap krrap
Edhe ju thirr femna jauu bon trupin me lepakk aaa na jena mangaa
Qi ju hajna pak nga pakk edhe ju thirrum zz ezakk

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020