Teksti Origjinal

Nata eshte e qete
Duket sikur flet
Me yjet na ndricon
Neve s'na harron.

Kur shtrihesh ne bar
Nen henen e bukur
Te duketsikur je lare
Ne driten e strukur.

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020