Teksti Origjinal

Neper Nate si perralla,
fryma e ftohte e dimrit
u ndal mbi pemet me te larta
dhe shtriu pergjate degeve
dantellat e saj te gjera

📋 Teksti i Kartolinës

Seleksiono 1-6 rreshta nga teksti origjinal dhe tërhiqi/ngjiti në hapësirën e mëposhtëme:


Kartolina v3.1 © 2020