TEKSTI ORIGJINAL

Nese shkon pse nuk shkon po prap kthehesh me lendon
Nese ri pse nuk rin pse dhe n`enderr ke tradhtin ooouuuu
Nese flet pse flet pa fjal ne qoft fundi un dot se ndali
Por ne shkofsh shko nje mend per genjeshtra ktu ska vend joooo.....

Ref: Kur te jesh humbur veten genjeje kut tket mar malli per mu ooo ne paq dimer zemer ngrohtesin gjeje se kjo ender ka perfundu ooooo..... 2x

Ky qytet dhimbje smban e as un me ste kujtoj joo se nket jet me sjell veq lot e mos shkofsh ti un do shkoj
un do shkoj un do shkooojjjj....

Ref: Kur te jesh humbur veten genjeje kut tket mar malli per mu ooo ne paq dimer zemer ngrohtesin gjeje se kjo ender ka perfundu ooooo.... 2x

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024