TEKSTI ORIGJINAL

uuuuuuu kaloi shum kohe me duket perjetsi ndodhi nje vit me pare asgje nuk mungon veshtrimi ne syte e mi dhe lotet jan thare.

ref.---... premtimet qe dhe nuk mund te jetonin pa ty dhe mua
dikur ti the dhe po mos te jetoj un vetem ty te dua nuk ke guxim te thuash te kuptosh cdo gje un kam por pa ty mbetem bosh por te premtoj do mundohem ti harroj dy syte enderroj nje zemer kerkoj-2x )

ti ndoshta do mendosh te njejten melodi mbetur ne lotet kristal nuk mund te me largosh vetem per nje marrezi ku mund te thuash me fal

ref---premtimet qe dhe nuk mund te jetonin pa ty dhe mua dikur ti the dhe po mos jetoj un vetem ty te dua. nuk ke guxim te thuash te kuptosh cdo gje un kam por pa ty mbetem bosh por te premtoj do mundohem ti harroj dy syte enderroj nje zemer kerkoj -2x)

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024