TEKSTI ORIGJINAL

Tani une jam e rritur lodrat kan mbet vet
As vet se kam ditur se me dor si prek 2x

2x Une mendoj per msime per shoqeri ne shkolle kam braktisur lodrat e si prek me dor

ref.
Mami mami o mami dua dhe nje vella
2x se keshtu don babi dhe gjyshja sa ska

Du Du.. mami une du 2x

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024