TEKSTI ORIGJINAL

sa her djemt me thon ty moj te raft pika
si nuk na lejon qe te rrimme qika
un nuk ju besoj jan truket e tua
dot nuk me mashtron me nje moll e ftua

nuk lejoj qe te humbasim
duan sduan let pelcasin

ref:se jeta bashk me shoqe
e bukur dhe shoqet me thon
sa shum i dua bashk me mua
me bukur diten e bejme sot.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024