TEKSTI ORIGJINAL

Pranė mė ke

Njė zė i lashtė Nga brenda th'rret Mė s'mund tė pret

Ref: Trupin tim Merre sonte bėje urė Mė flijo Zėri im Le ta rrėzojė kėtė murė Mė dėgjo Krahėt e tu M'ijep sonte t'fluturoj Pėrmbi re Jam kėtu Nuk kam tjetėr ku tė shkoj Pranė mė ke

Do vijė njė natė Dhe nuk do ketė mė Shtrėneatė

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024