TEKSTI ORIGJINAL

me ka mare shume malli per nje njeri te zemres time po bej nje vite pa e par une jetoj ne Australi kurse ai jeton ne Greqi
kam qare kur e kam degju kete kenge eshte shume e bukur dhe me perket mua shume per te dashurin qe e kam 24 ore larg dhe e dua shume

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024