TEKSTI ORIGJINAL

U bera hene e thash te vij e te ndriqoj u bera diell shpirtin tend te ftoht ta ngroh u bera yll qe drit te bej nga do ti t'shkon u bera gjithqka qe njeriut i duhet te dashuron(2x)

E kur degjova nje ze tek fliste me embelsi sa shum e doja e deshiroja ta degjoja pa mbarim
ky ze papritur nis e zbehej i mekur kthehej ne largesi e etur kerkoja pas tij vrapoja ta degjoja perseri .. per ty per ty dhe qiellin lart un e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen per ty dhe qiellin lart e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen dhe nuk dorezohem per ty jetoj qdo qast fjalet ti degjoj shpirti im te dashuroj

E kur degjova nje ze tek fliste me embelsi sa shum e doja e deshiroja ta degjoja pa mbarim
ky ze papritur nis e zbehej i mekur kthehej ne largesi e etur kerkoja pas tij vrapoja ta degjoja perseri .. per ty per ty dhe qiellin lart un e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen per ty dhe qiellin lart e takoj per ty dhe veten time e harroj per ty e ruaj enderren luftoj urrejtjen dhe nuk dorezohem Per tyy..!.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024