TEKSTI ORIGJINAL

Ref. (Insect)

Po du met prek neper cullak
te une a po vjen
veq ty pot kom marak
kallxo me mu a kcen

Per ty un jom n refren,
Sa here qe ti m thrret
E kur jom n'Cluuuuub,
Emrin tem e bertet

INSECT

Zemer dridhe dridhe
Guhen tonde tash ti ngoj tem sille sille
Se qashtuu uum pelqen

Barin Pshtille pshtille
dhe smokite ti me neve neve
e bashk let nai then

Ti e din qe ti per muu vlen shum mke qmontu
a thu a mke mohu me stil tonin mke mtranu

diqka mu ka kujtu
ateher kur mu ke gju
zemer a po vjen
trupat mi bashku

ref. (Insect) 2x.

Po du met prek neper cullak
te une a po vjen
veq ty pot kom marak
kallxo me mu a kcen

Per ty un jom n refren,
Sa here qe ti m thrret
E kur jom n'Cluuuuub,
Emrin tem e bertet

Kacy Style

Baby face e din qe jom vet
se po du me pas sonte me ty krejt perfekt
a ma jep ti tonden une ta jap temin
Shkojna ma von n kerr edhe e bojna senin

Bismilet Bashk nkrevet
thirri shoqet tua e mamin mos e vet
o lady me bass bertit ANTRAX
krejt shoqet mbledhi me ANTRAX boni bashke(me antrax boni bashke 4x)..
(bashke..bashke..bashke)

Ref.(Insect) 3x

Po du met prek neper cullak
te une a po vjen
veq ty pot kom marak
kallxo me mu a kcen

Per ty un jom n refren,
Sa here qe ti m thrret
E kur jom n'Cluuuuub,
Emrin tem e bertet

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024