TEKSTI ORIGJINAL

ouoo
e di qe mdon ti dhe mendon qdo qast me mua ti e kalon ti je qka du ti je qka pres ti je zemer nzemren tem qdo mengjes ku je sot ti ku gjindesh tani me degjo ti e din ti mshiko vetem nje her ne sy te tregoj qka ndjej un per ty
ref 3x
baby baby baby all right
ti gjithmon do jesh e imja

ti dukesh supersweet je shum fresh sweet ti po don me dit qa du prej teje je ka mpelqen deshiren vet ndjeje e di se shihem prap kam qef met pas qdo hap un e ti bashk gjith kena me kon bashk qdo nat ska sen qe na nal

veten te ti un e njoh perpos teje tjera s'shoh se ti je ajo qe zemra ty te don

Ref. x3
baby baby

smuna me ja nis dites mir un pa to syt mi qel nese veq niher n'dite e shoh bashk jena n'trip mir veten te ajo e gjej nese sot se kom ngat mungesen e saj e vrej .
veten te ti un e njoh perpos teje tjera s'shoh se ti je ajo qe zemra ty te don

ref.
baby baby baby

ouuuuuuuu yeah yeah yeah baby baby ououououo

Ref.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024