TEKSTI ORIGJINAL

Vishesh ngadale
ti nisesh shkon
e une e di qe smund te t'kthej nuk mundem jo
ti koken ktheve
asnje fjale nuk fole
tu drodhen ty buzen dhe ngadal ti nis e shkon

ref.

je vetem ti qe sot mungon
e nuk e di a me beson
kishte dimer shpirti im u ndodha ne nje rruge pa kthim
nuk di nga ne kush ish fajtor,
por une e di ti je motivi
me shume mall nje kenge per ty une dedikoj

a do t'kem nje shenje nga ty...me mungon

dera u mbyll
ti dhimbjen le
me zhurmen e fundit te ksaj dere zemren vret
ndoshta se di por te gjitha i more
une jap gjithcka te jem me ty por ti nuk je

ref.
je vetem ti qe sot mungon
e nuk e di a me beson
kishte dimer shpirti im u ndodha ne nje rruge pa kthim
nuk di nga ne kush ish fajtor,
por une e di ti je motivi
me shume mall nje kenge per ty une dedikoj

a do t'kem nje shenje nga ty...me mungon

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024