TEKSTI ORIGJINAL

Saa fjal u than per ne te dy
Prej kur u ndam un dhe ti
Kejt po mendojn qe tkam lan
Jo nuk e din qe na ndan
Naa Ndann,naa ndann
Na wran qe bashk nuk na lan

Ref x2
Ah tkisha vdek me mir do t'ishte
Ndarjen nga ti se pranoj
Vuajtje per mu jo nuk dot kishte
Jo nuk osht jet kjo qe jetoj

Aa tok e zez,ti me prit
Smund te duroj jam merzit
Sa i mallkoj ato shpirt zi
qe nuk na lan bashk te dy
Na ndann, na ndann
Na wran qe bashk nuk na lan

Ref x2
Ah tkisha vdek me mir do t'ishte
Ndarjen nga ti se pranoj
Vuajtje per mu jo nuk dot kishte
Jo nuk osht jet kjo qe jetoj

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024