TEKSTI ORIGJINAL

Strofa:
me trego
cka te mendoj
kur me flitni
pa pushim

me kerkoni
te i'u besoj
por nuk me pyesni
kurre per hallin tim

Ura:
ndersa ti buzeqesh
une nuk e kuptoj lumturine tende

Refreni:
nuk e di nga do te shkoj
nuk e di kujt t'i besoj
me keni bere te ndjehem i huaj

provoj te flas perpara jush
por nuk me degjon askush
une jam ne ndergjegjjen tuaj

Strofa II:
perseri
ju kam shume prane
por e ndjej
se nuk ju njoh
eshte nje lum
qe po na ndane
por te verteten ne sy u'a shoh

Ura:
Dhe sa here te ju degjoj
mund ta di se cfare fsheh mendja juaj

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024