TEKSTI ORIGJINAL

Sonte
Dua te pi dua te pi dua te dehem
Sonte
Jo ne shtepi jo ne shtepi jo nuk do te kthehem
Zemres
Marazin une me vere do tja shuaj
Kengen
Ate qe iku me la une sot do shkruaj

Ref.
Ja gezuar shendet si saj
Ja gezuar per syckat e saj
Dhe ska qe pse mua me shkaterroj
Jeta ime se harroj

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024