TEKSTI ORIGJINAL

Yea,katunari gengsta,i back,he
o kthe hip hopi me mjete t'ronda.

Shyqyr u kthy hip hopi plak aman se desh marova,per me u kthy or plak qaty ku e fillova katunari gengsta ose i pari i pareve un jam eminemi i t'gjithe katunarve.

Paska ulje cmimesh me ble rrjete klikimesh biznesi muzikor u bo si treg fruta perimesh po rreni aq shume sa edhe vete i hani e shihni si bisnes edhe kur ju njoni tjetrin shani.

Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata,Jam i fort me shok qater kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata.

Kush vjen ne qytet ene moh origjinen
ta thu me gjith zemer ah nona kinen,hapa dollapa jam hipa per mrapa un jam loku un jam loku un nuk jam mathe**facka*

Ka do cojme te rujm traditen e katnarit investojme ne buqesi ne fijat e barit i kam mare gjith fisi jena bo si banda i bojm serat si n'katun me e rrit me llampa.

Ship e shif ca jena un nuk jam i vetem por jam me 40 krena nuk dina me fol rrena do deten apo treten me ta thon te verteten sa fansa ka ija ime ti si bo gjith jeten.

Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tasg i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata,Jam i fort me shok qater kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata.

Vetem by*th e ci**a neper klipa more burra sa ke ti dy femra mu mi ka vetem murra,ti punon klering kurse ne me kesh kesh,mos luj me katunin dhe maje vath ne vesh vesh.

Vrap hape storyn e ke vidio nga katuni se k'to qe hapen by**thsh na kan ardh ne maje e hunit bona llogari por llogaria nuk me del pse eshte i mire katuni ti po rrishe ne surrel ne jena shumic si kjo rona e detit vetem vota jone siguron pushtetin.

Kshu ka qen e kshu do jete si sot edhe dje as ni miting nuk mund ta bej po nuk erdhem ne,ky eshte disi me i forte per ata qe vetem llapin hajde boje ca bojm ne dhe mos na cani tra**in.

Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata,Jam i fort me shok qat her kur nuk e pret i pari i katunit tash i pari dhe n'qytet,hej ne jena shum neve jena shtet ija ime plako sa per 30 vet rratatata.

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024