TEKSTI ORIGJINAL

Vetem lojra ti me bone
Dhe me the ste du
Aroma jote me mungon
Se di ty a tka mungu

Jo jo jo ske jet pa mu
E di shum te kam mungu
Dashuria ska mbarim
Tatuazh tkam ne trupin tim

Te dy bashk na kan zili
Emrin e kemi ne dashni
Je kuptimi jetes time
Te dy bashk dashni pa hile

Jo jo jo ske jet pa mu
E di shum te kam mungu
Dashuria ska mbarim
Tatuazh tkam ne trupin tim

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024