TEKSTI ORIGJINAL

A I KE A I KE
a i ke Fotot Tona
Du me dit thuje Malli a t’ka Marr…

A I SHEH A I SHEH
a menon per mu hala
Un cdo nat ondrrat me ty i kam pa

(Olsi Verse)

M’ka mungu ftyra jote
Shum … ftyra jote
Edhe kur fle.. dhe s’du me T’pa
Prap ftyra jote..

E kom dit ajo m’don hala
Po jo nuk e lo se dro,
Mu taku me sa do (do do do)

Ey
Tek ti kam pa dy po n’fakt nuk ishim loyal te dy,
Se di si ke thon u kry…. Kur hala s’jena pa n’sy
Ondrra Mommy Daddy bebi tu lujt en Deti,
Flight.. tu prit n’Miami high u trem dhe Shteti.

BRIDGE

FOTO
kur jena dal ne,
FOTO
kur jena pi ne,
FOTO
kur jena q* ne,
FOTO
para makine. (2x)

(Hazy verse)

Mos pyt si jam,
Se pa ty s’jam i njejti
Vec fotot kam.. gjo tjeter jo nuk mbeti.

Te dy tham fjalt e fundit s’ish momenti
Kto pasoja si dhurat Njoni / Tjetrit

A e din ti?
Si bertiti shpirti..
Se vetem e le,

Jo se din ti!
Zemren e tronditi…
Fjala S’jemi Ne,

Kush goditi..
E arriti
na pa Syni keq Ne,

Prej fillimi,
Jena mush me faje,
Dikur do Plaste.

FOTO
kur jena dal ne,
FOTO
kur jena pi ne,
FOTO
kur jena q* ne,
FOTO
para makine. (2x)

📋 TEKSTI I KARTOLINËS

Teksti i kartolinës duhet të përmbajë 1-6 rreshta:

ThenieShqip v5.0 © 2024